Search

Szkolenia otwarte

RINA Poland, organizuje cykliczne szkolenia otwarte z zakresu certyfikacji FSC® i PEFC. Podczas szkoleń omawiane są wymagania aktualnie obowiązujących standardów oraz najczęściej występujące niezgodności dzięki czemu uczestnicy szkolenia mogą poznać również praktyczne aspekty funkcjonowania systemów COC w firmie. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych audytorów FSC® i PEFC posiadających wieloletnie doświadczenie w branży certyfikacji, którzy tworzą zespół RINA Poland odpowiedzialny za certyfikację

Najbliższe szkolenie odbędzie się 11-12 czerwca 2024 r. w Kasor Resort & Spa, Stryków (https://www.kasor.pl/). Uczestnicy mogą wybrać grupę pod względem tematu oraz stopnia zaawansowania i tym samym wziąć udział w jednym lub dwóch dniach szkolenia.

11 czerwca 2024 r.:

Grupa początkująca przeznaczona jest dla osób chcących poznać wymagania norm FSC w podstawowym zakresie, w szczególności dla przedstawicieli firm planujących uzyskanie certyfikatu, posiadających certyfikat przez krótki czas lub osób dopiero rozpoczynających pracę związaną z utrzymaniem systemu.

Grupa zaawansowana przeznaczona jest dla osób chcących poznać wymagania norm FSC w szczegółowym zakresie, zwłaszcza dla przedstawicieli firm posiadających certyfikat dłuższy czas, z bardziej złożonym zakresem oraz osób pełniących funkcję pełnomocników do spraw systemu.

12 czerwca 2024 r.: 

Grupa FSC Controlled Wood przeznaczona jest dla osób pełniących funkcję pełnomocników do spraw systemu, który w zakresie obejmuje zakup drewna kontrolowanego w ramach wymagań standardu FSC-STD-40-005.

Grupa PEFC przeznaczona jest dla osób chcących poznać wymagania norm PEFC, w szczególności dla przedstawicieli firm planujących uzyskanie certyfikatu oraz posiadających certyfikat oraz osób pełniących funkcję pełnomocników do spraw systemu.

Grupa znaki towarowe FSC przeznaczona jest dla osób odpowiedzialnych za stosowanie znaków towarowych FSC na produktach oraz w celach promocyjnych oraz dla pracowników marketingu chcących przygotować kampanie z wykorzystaniem znaków towarowych FSC.

Dokładny program szkolenia znajduje się tutaj

Koszt udziału w szkoleniu:

 

  Koszt udziału w jednym dniu szkolenia 11 lub 12 czerwca) Koszt udziału w dwóch dniach szkolenia (11 i 12 czerwca) obejmuje koszt jednego noclegu w pokoju jednoosobowym wraz ze śniadaniem w hotelu Kasor Resort & Spa, Stryków
Cena jednostkowa  1 200 zł netto  1 950 zł netto
Cena jednostkowa dla firm posiadających certyfikat wydany przez RINA oraz dla firm, które zarejestrują na szkolenie przynajmniej 2 uczestników  1 000 zł netto 1 750 zł netto

 

Cena szkolenia obejmuje:

Zgłoszenie na szkolenie:

Prosimy o wypełnienie druku ‘zgłoszenie na szkolenie’ i przesłanie na adres anna.urbanczyk@rina.org.

Zgłoszenie na szkolenie należy przesłać do 30 kwietnia 2024 r. 

Liczba miejsc ograniczona.

Wszelkich informacji na temat szkolenia udzielają: 

Anna Urbańczyk
tel. +48 788 806 377
e-mail: anna.urbanczyk@rina.org

Joanna Kurowska
tel. +48 698 400 352
e-mail: joanna.kurowska@rina.org 

Organizator szkolenia, RINA Poland zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, w przypadku wprowadzenia restrykcji na terenie Polski w związku z wystąpieniem pandemii, uniemożliwiających przeprowadzenie szkolenia lub w przypadku niewystarczającej liczby chętnych.

Joanna RINA

Joanna Kurowska

Manager ds. relacji z klientami, audytor FSC i PEFC

W branży certyfikacyjnej pracuje od 2010r., na przełomie lat przeprowadziła wiele firm przez proces certyfikacji, w ramach swojej pracy prowadzi również audyty i jest ekspertem ds. znaków towarowych. 

Anna RINA Poland

Anna Urbańczyk

Manager ds. technicznych i administracyjnych FSC i PEFC

W branży certyfikacyjnej pracuje od 2012r., w ramach swojej pracy udziela klientom wsparcia technicznego oraz administracyjnego w zakresie certyfikacji, jest również ekspertem ds. Znaków towarowych.

Michal RINA Poland

Michał Wajnberger

Audytor

Audytor systemów FSC®, PEFC, EUTR, RSPO, SAS i SBP. Ekspert ds. gospodarki leśnej i drewna kontrolowanego. Posiada doświadczenie w audytowaniu firm z branży drzewno-papierniczej oraz w jednostkach leśnych. Profesjonalny trener.

Szymon RINA Poland

Szymon Jenek

Audytor FSC/PEFC

Audytor FSC®, PEFC, SAS COC, RSPO. W ramach dotychczasowej pracy zdobył również doświadczenie w zakresie prowadzenia szkoleń na temat kontroli pochodzenia produktu. Posiada wyższe wykształcenie z zakresu administracji. 

Skontaktuj się z nami


Captcha
Polityka prywatności Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności i akceptuję jej treść, również w odniesieniu do zarządzania danymi osobowymi *

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych, materiałów reklamowych na produkty lub usługi, które oferuje Administrator oraz w celu pomiaru stopnia zadowolenia z jakości takich usług