Search

SERTICA, system ERP

System ERP SERTICA zapewnia kontrolę techniczna nad całą flotą

SERTICA to system ERP przeznaczony dla firm zarządzających statkami, używany na pokładzie ponad 1400 jednostek na całym świecie.

Usprawnia wewnętrzne procesy firmy w odniesieniu do poszczególnych modułów: Maintenance, Procurement, HSQE oraz Crewing pozwalając na:

Ponadto SERTICA obniża koszty operacyjne całej floty dzięki poprawie efektywności organizacji pracy firmy. 

Rozwiązanie jest platformą windowsową opartą na Windows serwer Microsoft SQL, łatwo integrowaną z innymi systemami zarzadzania firmą oraz systemami wspomagającymi. 

Zarządzanie przeglądami i pracami okresowymi

System Sertica dostarczany przez RINA, jest wielomodułowym, a co za tym idzie elastycznym systemem, który można łatwo dostosować do potrzeb każdego klienta. 

Moduły do zarzadzania pracami okresowymi oraz ich kontrolę obejmują miedzy innymi:

Zarządzanie zaopatrzeniem

Sertica jest systemem pozwalającym na centralne zarządzanie zakupami oraz logistyką poprzez kontrole całego ich cyklu.

Moduły należące do zaopatrzenia to miedzy innymi:

Zarządzanie bezpieczeństwem oraz higieną pracy

System Sertica obejmuje procesy całej firmy w zakresie zarzadzania jakością i bezpieczeństwem. Pozwala na utrzymywanie całej floty w zgodzie z oficjalnymi wymogami i regulacjami prawnymi. To zwiększa efektywność procedur a co za tym idzie, redukcje kar dla statków.

Sertica dzięki swojej wielomodułowości pozwala na elastyczne konstruowanie systemu w zgodzie z wymogami poszczególnych działów bazując na elementach takich jak:

Zarządzanie załogami

Efektywne zarządzanie załogami oraz ich rotacją jest podstawą działania każdej firmy morskiej. Sertica umożliwia obsługę wszelkich danych zatrudnionych marynarzy w jednym systemie.

System umożliwia optymalizację procesów związanych z wyminą załóg poprzez moduły takie jak:

SERTICA na urządzeniu mobilnym

SERTICA pozwala zarządzać szeregiem zadań za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Aplikacje dają dostęp do wyselekcjonowanych obszarów SERTICA, nawet bez połączenia z Internetem – potrzebny jest tylko smartfon lub tablet. 

Dzięki aplikacji SERTICA można tworzyć i zarządzać zadaniami związanymi z przeglądami technicznymi. Można też łatwo aktualizować przebieg prac w aplikacji i być na bieżąco z aktualnymi oraz zakończonymi już zadaniami:

Dowiedz się więcej o SERTICA na stronie produktu.