Search

Inspekcje z wykorzystaniem techniki zdalnej

Nowatorskie rozwiązanie pozwalające zarządzać czasem, finansami oraz zasobami ludzkimi

Inspekcje z wykorzystaniem techniki zdalnej 

Nowatorskie rozwiązanie pozwalające zarządzać czasem, finansami oraz zasobami ludzkimi, finansami oraz zasobami ludzkimi

W dzisiejszych czasach jednym z największych wyzwań gospodarczych na każdym rynku jest unikanie kosztownych podróży, gdy nie są one naprawdę konieczne. W przypadku niektórych, z góry ustalonych przeglądów, RINA zapewnia nową usługę cyfrową do przeprowadzania takich inspekcji zdalnie, zapewniając nadzór bez obciążeń finansowych, czasowych oraz personalnych. 

Główne korzyści

To nowe narzędzie wspiera armatorów oraz firmy morskie podczas zarządzania sytuacjami krytycznymi, spowodowanymi problemami logistycznymi związanymi z pozycją/portem, w którym znajduje się statek, oszczędzając pieniądze i czas spowodowany ewentualnym zatrzymaniem statku.

Sposoby dostarczenia serwisu

Dlaczego RINA? 

Armatorzy oraz firmy morskie mogą liczyć na wsparcie 24/7 ze strony naszej globalnej sieci inspektorów. Nasze zaangażowanie w cyfryzację pomaga nam łączyć wieloletnią wiedzę techniczną z najnowocześniejszymi narzędziami i technologiami.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy wszelkiego rodzaju inspekcje mogą być przeprowadzane zdalnie?

W tej chwili zdalnie można przeprowadzać następujące inspekcje:

W przypadku konieczności przeprowadzenia zdalnej inspekcji, innej niż wymienione powyżej, należy skontaktować się z odpowiednim biurem RINA w celu sprawdzenia możliwości zdalnego jej wykonania.

2. Czy muszę instalować specjalny osprzęt, aby inspekcje mogły być przeprowadzane zdalnie?

Nie jest wymagany żaden specyficzny sprzęt zainstalowany na statku, z wyjątkiem tabletu lub innego urządzenia mobilnego z dobrym połączeniem internetowym (co najmniej 3G) i aplikacji RINA Kiber do zarządzania przeszyłem wideo. Aplikacja RINA Kiber jest bezpłatna i można ją pobrać oraz zainstalować za pośrednictwem App Store kompatybilnym z urządzeniem mobilnym.